Willem de Zwart - Melkende boer - Ets

Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!Willem de Zwart - Melkende boer - Ets kopen? Bied vanaf 65!
  • Willem de Zwart (1862-1931)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1905
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 19.8 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets door Willem de Zwart
Voorstelling van een melkende boer
Losbladig, beeldmaat 19.8x27, bladmaat 29x37
Gesigneerd in inkt r.o.: 'W de Zwart'
Literatuur: Richard Bionda - Willem de Zwart, cat. no. 108
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00