Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht - Verkocht

Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!Willem van Leusden: Ets, Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Dorpsgezicht

Gesigneerd: rechtsonder

Afmetingen werk: 16/14 cm

Afmetingen geheel: 29/25 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets

Oplage: 45/50

Conditie: Werk is in goede staat.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-05-2017 om 12:13
Eindtijd:02-06-2017 om 21:13
leusderhout
02 jun. / 20:02
€ 50