Willem van Leusden - Geen idee

Willem van Leusden - Geen idee kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Machiel1973

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Willem van Leusden (1886-1974)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Lijst47 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar Willem van Leusden, titel onleesbaar

ConditieRedelijk

Vergeeld

Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:30-10-2020 om 15:55
Eindtijd:14-11-2020 om 19:55

Biedingen (1):

leusderhout
12 nov. / 20:43
€ 70