14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1903 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 68.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
rechtsonder heeft het papier slijtage geleden en er lijkt een gerepareerde scheur te zitten (zie foto's). De lijst heeft lichte gebruikssporen | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland |
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 22-10-2022 om 13:43 |
Eindtijd | 5-11-2022 om 21:30 |