Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw - Verkocht

Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!Willem Witsen - Ingelijste Ets/Aquatint Amsterdam Binnenkant met sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1903
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen49 cm x 68.5 cm (h x b)
Lijst77 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ets van Willem Witsen, gesigneerd in de plaat l.o. Ingelijst achter glas en passe-partout in mooie houten lijst. Voorstellende schepen in de Waalseilandsgracht en Binnenkant 13 tot 4 (spiegelbeeldig).
verzending alleen met koerier of afhalen in Voorthuizen

rechtsonder heeft het papier slijtage geleden en er lijkt een gerepareerde scheur te zitten (zie foto's).

De lijst heeft lichte gebruikssporen

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-10-2022 om 13:43
Eindtijd:05-11-2022 om 21:30
mjpieters
05 nov. / 20:02
€ 150