Willy Rieser - Olga (portret)

Willy Rieser - Olga (portret) kopen? Bied vanaf 300!
  • Willy Rieser (1927)
Jaartal1948
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen92 cm x 60 cm (h x b)
Lijst105.5 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Portret van Olga Blaauw

Willy Rieser (1927)

NederlandsNederlandsDuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  DiederikM

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
73.5 cm
105.5 cm
60 cm
92 cm
Starttijd:19-11-2022 om 15:04
Eindtijd:24-11-2022 om 19:42
Openingsbod € 300
ObjectlocatieEdam,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie