5. Willy Rieser

Willy Rieser (1927)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willy RIESER (Freiburg 1927)

Nederlands Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Willy Rieser - Olieverf op doek: 'Bij Maastricht' - Ingelijst kopen? Bied vanaf 165!

Willy Rieser - Olieverf op doek: 'Bij Maastricht' - Ingelijst

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd01-08-2021 om 19:15

Jaartal1952
Afmetingen75 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Willy Rieser - Lot van 6 verschillende werken uit z'n atelier: inkt, aquarel... kopen? Bied vanaf 85!

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorin2art

Eindtijd20-07-2021 om 19:26

TechniekAquarel
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst