Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982

Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!
Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!Wim Bettenhausen - Ets: Kensington Gardens (Londen)- 1982 kopen? Bied vanaf 200!
  • Wim Bettenhausen (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/18
Ets van Wim Bettenhausen. Titel: Kensington Gardens. Jaar: 1982. Oplage: 6/18. Afmetingen incl passe-partout: H50 x b60cm. Afmeting beeld: H31.5 x b41.5cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd met potlood, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Wim Bettenhausen is geboren in 1942 te Den Haag. Opleiding: Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten te Den Haag. Favoriete onderwerpen voor Wim Bettenhausen: stadsgezicht en landschap.

Wim Bettenhausen (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (172)

5452 verkochte items
Alle items van deze verkoper (294)
60 cm
50 cm
41.5 cm
31.5 cm
Starttijd:27-09-2022 om 12:08
Eindtijd:02-10-2022 om 21:08
Openingsbod € 200
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland