Prachtige ets van Wim Bettenhausen uit 1986, vervaardigd in zwarte inkt met een blauw accent. De ets, passe-partout en lijst verkeren in zeer goede staat.
Voor Wim Bettenhausen is zijn woonplaats Den Haag een bron van inspiratie. Hij etste dan ook vele prachtige, gedetailleerde stadsgezichten van deze stad en omgeving.
Werk is aanwezig bij Galerie Van Herrikhuyzen in Utrecht. Gezien het formaat heeft ophalen sterk de voorkeur.
Nieuwstaat
Tot 5 kg.
€ 7,25
Naar België
€ 12,00
€ 12,00
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80