Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
"Als ik schilder ben ik gelukkig."
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie kleuren. Kan op verzoek tegen kostprijs van nieuwe passe partout en/of lijst worden voorzien. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 30-9-2022 om 16:47 |
Eindtijd | 9-10-2022 om 21:41 |