Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho

Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!Wim Motz - Geometrisch abstracte compositie, litho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Wim Motz (1900-1977)
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Wim Motz.  Litho op papier met watermerk van de firma Pannekoek, met potlood gesigneerd en getiteld (onduidelijk).  In zeer goede conditie.

Afmetingen: 59cm x 46cm (blad), 47cm x 35cm (beeld)

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-02-2020 om 18:01
Eindtijd:24-02-2020 om 20:01

Biedingen (4):

mrexwink
24 feb. / 19:48
€ 45
Cilia_sw
24 feb. / 19:48
€ 40
mrexwink
24 feb. / 19:48
€ 35
Cilia_sw
24 feb. / 14:41
€ 30