Wim Motz - monoprint: abstract - 1960

Wim Motz - monoprint: abstract - 1960 kopen? Bied vanaf 59!
Wim Motz - monoprint: abstract - 1960 kopen? Bied vanaf 59!Wim Motz - monoprint: abstract - 1960 kopen? Bied vanaf 59!Wim Motz - monoprint: abstract - 1960 kopen? Bied vanaf 59!
  • Wim Motz (1900-1977)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1960
TechniekMonotype
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstracte monoprint van Wim Motz. Jaar: 1968. Bij een monoprint is er maar 1 unieke afdruk. Afmnetingen: H60 x b 40 cm. Afmetingen voorstelling: H52 x b38 cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De verzendkosten zijn wat hoger omdat het werk plat verzonden moet worden i.v.m. de dikte van het papier.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd via Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
De voorstelling is in zeer goede staat. De witte rand , om het werk heen, is iets verkleurd.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00