Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | C-Print |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 25 x 20 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Zeer redelijke promotie/publicatiefoto's. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.