Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1947 |
Techniek | Litho |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Religieus |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Wat minieme kreukjes, voornamelijk in de marge, en een vlekje rechtsonder (niet te zien in de foto). Ingelijst met passe-partout is het werk perfect. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-9-2023 om 18:15 |
Eindtijd | 10-10-2023 om 15:55 |