De afdruk is 26.5cm * 34cm groot en is verdiept gedrukt op papier, 50cm x 65cm.
Zeer Goed
mooie ets, verdiept gedrukt, gesigneerd
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 16,00