Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50.5 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Eigen druk |
Ets van Wim Worm. Jaar: 1972. Afmetingen blad: H50.5 X b32. Afmetingen voorstelling: H29 x B23.5 Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 10-8-2018 om 15:09 |
Eindtijd | 17-8-2018 om 22:26 |