Wim Zwiers - Portret - Verkocht

Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!Wim Zwiers - Portret kopen? Bied vanaf 35!
  • Wim Zwiers (1922)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1944
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 400/184
Wim zwiers
Houtsnede 400/184
Gesigneerd rechts onder
Gedateerd 1944
In zeer goede staat
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 25,00