Titel: Masker Jaartal: 1989 Afmetingen blad: H. 59 cm x B. 73 cm, ingelijst: H. 60 cm x B. 74 cm Oplage: 37/45 Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) Materiaal: Litho Ingelijst: Ja Conditie: In goede staat werk heeft wat golfjes en een vouw in het midden.
Jolanda Brouwer heeft zich nadat ze aan de Academie Minerva en de Fotoacademie in Groningen afgestudeerd is, vnl. ontwikkeld tot een multi disciplinair kunstenares die niet alleen schildert en fotografeert, maar ook schrijft zingt en dicht. Op die wijze probeert ze vorm te geven aan haar roeping.
Goed
Conditie: In goede staat werk heeft wat golfjes en een vouw in het midden
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 14,50
€ 16,50