Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1950 |
Techniek | Litho |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 33.0 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Conditie: goed | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Bern, Zwitserland |
Starttijd | 20-3-2023 om 11:36 |
Eindtijd | 3-4-2023 om 21:00 |