Laatste 24u geplaatst

Ontdek Kunstveiling

U vindt hier een overzicht van alle items die vandaag in de veiling zijn geplaatst. Gebruik de handige zoekfilters aan de linkerkant van deze pagina om de zoekresultaten verder naar uw wensen aan te passen.

Jörg Immendorff - 3. Oktober kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits 3 oktober
Techniek Litho
Afmetingen 124 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Jörg Immendorff - Baselitzfrühstück kopen? Bied vanaf 2000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Baselitz-ontbijt
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Jean Leppien - Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jörg Immendorff - Heuler kopen? Bied vanaf 10000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Brul
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Evert Pieters - Havenzicht in Zeeland kopen? Bied vanaf 650!
Evert Pieters (1856-1932) Nederlands Havenzicht in Zeeland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jörg Immendorff - Energie kopen? Bied vanaf 7000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Energie
Techniek Litho
Afmetingen 115 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Daniel Richter - Propaganda kopen? Bied vanaf 800!
Daniel Richter (1962) Duits Propaganda
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 800
Andre Butzer - Kein Titel kopen? Bied vanaf 600!
Andre Butzer (1973) Duits Geen titel
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Afmetingen 48 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Stephan Balkenhol - Junge Frau kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge vrouw
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Rosemarie Trockel - Für Freunde und Förderer kopen? Bied vanaf 900!
Rosemarie Trockel (1952) Duits Voor vrienden en supporters
Techniek Gravure
Afmetingen 56 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 900
Jörg Immendorff - Hirte der Rosen kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Herder van Rozen
Techniek Litho
Afmetingen 127 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Daniel Richter - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 500!
Daniel Richter (1962) Duits Zonder titel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Stephan Balkenhol - Junger Mann kopen? Bied vanaf 500!
Stephan Balkenhol (1957) Duits Jonge man
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Toni Arzoni - Vrouw aan de vijver kopen? Bied vanaf 300!
Toni Arzoni (1899) Nederlands Vrouw aan de vijver
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21.5 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Jan Cremer - Op Beschadigde Poten lopen kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Op Beschadigde Poten lopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Frans Franciscus - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Frans Franciscus (1959) Nederlands zonder titel
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Servie Janssen - " Boeg Beelden ' kopen? Bied vanaf 100!
Servie Janssen (1949-2018) Nederlands " Boeg Beelden '
Techniek Potlood
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Gerrit N. Woudt - Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Gemengde techniek op papier - Gesigneerd. kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Gemengde techniek op papier - Gesigneerd.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Paul Louis van den Bergh - Gemengde techniek op papier - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Louis van den Bergh (1967) Nederlands Gemengde techniek op papier - Gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Roger Raveel - In de natuur, uit het bord ontsnapt kopen? Bied vanaf 110!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch In de natuur, uit het bord ontsnapt
Techniek Keramiek
Afmetingen 32 x 32 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
€ 110
Jan Vanriet - geen opgegeven tittel kopen? Bied vanaf 28!
Jan Vanriet (1948) Belgisch geen opgegeven tittel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Huidig bod
€ 28
1 bieding
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983 kopen? Bied vanaf 45!
Jim Dine (1935) Amerikaans Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
Techniek Offset
Afmetingen 80 x 54 cm (h x b)
€ 45
Renato Natali - ETS ITALIA Handgesign. kopen? Bied vanaf 39!
Renato Natali (1883-1979) Italiaans ETS ITALIA Handgesign.
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk COMPUTER LOVE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk COMPUTER LOVE Handgesigneerd
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Maartje Wijngaarden - Kleurenzeefdruk FLOWERS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Maartje Wijngaarden (1947) Nederlands Kleurenzeefdruk FLOWERS Handgesigneerd
Afmetingen 70 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk VW BUS IN NIEUWE LIJST!!! kopen? Bied vanaf 55!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk VW BUS IN NIEUWE LIJST!!!
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Ger van Tankeren - Sculptuur HEARTBEAT kopen? Bied vanaf 30!
Ger van Tankeren (1937) Nederlands Sculptuur HEARTBEAT
Techniek Verbronsd
Afmetingen 7 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 30
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST kopen? Bied vanaf 59!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MERCEDES IN NIEUWE LIJST
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Gerard 't Hart - Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 20!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Kleurenzeefdruk CHIEF Handgesigneerd--GROOT!!!
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Peter Handel - Kleurenzeefdruk UTE Handgesign. kopen? Bied vanaf 45!
Peter Handel (1949) Duits Kleurenzeefdruk UTE Handgesign.
Afmetingen 61 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Bernard Vercruyce - Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Bernard Vercruyce (1949) Belgisch Kleurenzeefdruk LE BALLON Handgesigneerd
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Anke Engelse - Feestvarken kopen? Bied vanaf 80!
Anke Engelse (1944) Nederlands Feestvarken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Wilhelm Schlote - Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign, kopen? Bied vanaf 39!
Wilhelm Schlote (1946) Duits Kleurenzeefdruk HERSTBOEKET Handgesign,
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Ad Verstijnen - Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst kopen? Bied vanaf 49!
Ad Verstijnen (1946) Nederlands Kleurenzeefdruk MINI In nieuwe Lijst
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Lladro - Meisje met de melkkruik kopen? Bied vanaf 25!
Lladro Meisje met de melkkruik
Techniek Keramiek
Afmetingen 40 x 9.5 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Jose van Kleef - Jonkvrouw in landschap kopen? Bied vanaf 400!
Jose van Kleef Nederlands Jonkvrouw in landschap
Afmetingen 57 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Roger Hebbelinck - stadsdeel kopen? Bied vanaf 95!
Roger Hebbelinck (1912-1987) Belgisch stadsdeel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Ad Pieters - Landarbeid kopen? Bied vanaf 25!
Ad Pieters (1916-1979) Nederlands Landarbeid
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Albertus J. Sap van Drenthe - Haven Rotterdam kopen? Bied vanaf 500!
Albertus J. Sap van Drenthe (1835-1919) Nederlands Haven Rotterdam
Afmetingen 64 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Kees van Dongen - Een hongerige man bespeelt de viool kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Een hongerige man bespeelt de viool
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Jan Versnel - Foto Shell Amsterdam 1968 kopen? Bied vanaf 65!
Jan Versnel (1924-2007) Nederlands Foto Shell Amsterdam 1968
Techniek Digitale Print
Afmetingen 51 x 52 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Theo Broeren - Glicée met Acryl op doek “ Muziek spelen “ (ZEER GROOT) kopen? Bied vanaf 145!
Theo Broeren (1945) Nederlands Glicée met Acryl op doek “ Muziek spelen “ (ZEER GROOT)
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 145
Pieter Schouten - Religeus Schilderi kopen? Bied vanaf 75!
Pieter Schouten (1927) Nederlands Religeus Schilderi
Afmetingen 62 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Corneille - Zilveren broche Corneille in originele doosje - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche Corneille in originele doosje - gesigneerd.
Techniek Zilver
Afmetingen 1 x 3.5 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jaap van Zijderveld (sr.) - Leiden Steenschoor kopen? Bied vanaf 40!
Jaap van Zijderveld (sr.) (1919-1985) Nederlands Leiden Steenschoor
Techniek Potlood
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40