Jörg Immendorff (1945-2007)
3 oktober
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 124 x 104 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Ingelijst | Ingelijst |