Corneille - Zilveren broche Corneille in originele doosje - gesigneerd.
Omschrijving
Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
2002
Techniek
Zilver
Afmetingen
1 x 3.5 x 2.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtige zilveren broche gesigneerd van Corneille uit 2002.
De broche zit in de originele verpakking.
Op de achterkant is de broche gesigneerd en zitten 2 zilver merkjes.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tilburg, Nederland
Tot 5 kg.
€ 10,35
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 38,80