5. Arthur Kempenaar

Arthur Kempenaar (1952)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Arthur KEMPENAAR (Den Burg 1952)

Arthur Kempenaar - Ets landschap kopen? Bied vanaf 20!

Arthur Kempenaar - Ets landschap

Geplaatst doorCello1

Eindtijd23-07-2021 om 19:37

Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen33 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst