5. Cees van IJsseldijk

Cees van IJsseldijk (1901-1977)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Cees van IJsseldijk (1901-1977) woonde en werkte o.m. in Amsterdam, Antwerpen en Koog aan de Zaan.Hij schilderde , tekende en aquarelleerde in de trant van het Amsterdams impressionisme.Portretten, landschappen, bloemen, stillevens, stads- en dorpsgezichten waren zijn onderwerpen.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Cees van IJsseldijk - Ets: boomstronk kopen? Bied vanaf 35!

Cees van IJsseldijk - Ets: boomstronk

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 19:52

TechniekEts
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Cees van IJsseldijk - B2708-21, DAKEN, IBIZA II kopen? Bied vanaf 75!

Cees van IJsseldijk - B2708-21, DAKEN, IBIZA II

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd02-03-2021 om 20:56

Jaartal1973
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst