5. Chris ten Bruggen Kate

Chris ten Bruggen Kate (1920-2003)

1 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (18 x Favoriet)

Chris TEN BRUGGEN KATE (Utrecht 1920)

Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 165!

Chris ten Bruggen Kate - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd30-07-2021 om 15:45

Afmetingen179 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst