5. Dirk Filarski

Dirk Filarski (1885-1964)

1 aangeboden items / 7 verkochte items

FA. (63 x Favoriet)

Dirk FILARSKI (Amsterdam, 1885 - Zeist, 1964)

Dirk Filarski - 1885-1964 - Bergense school - olieverf bloemstilleven in koperen pot - 21055 kopen? Bied vanaf 850!

Dirk Filarski - 1885-1964 - Bergense school - olieverf bloemstilleven in koperen pot - 21055

Geplaatst doorZaansgroen

Eindtijd24-07-2021 om 21:42

Jaartal1931
Afmetingen81 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst