5. Eduardo Paolozzi

Eduardo Paolozzi (1924-2005)

1 aangeboden items / 20 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Eduardo PAOLOZZI (Leith 1924 - Londen 2005)

Engels

Eduardo Paolozzi - Lots of pictures, lots of fun kopen? Bied vanaf 300!

Eduardo Paolozzi - Lots of pictures, lots of fun

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd10-05-2021 om 20:56

Jaartal1971
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst