5. Geerhard Kuipers

Geerhard Kuipers (1943)

4 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Geerhard KUIPERS (Hilversum, 1943)

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geerhard Kuipers - De Duinen - Ets, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geerhard Kuipers - compositie no 27- i kopen? Bied vanaf 65!

Geerhard Kuipers - compositie no 27- i

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geerhard Kuipers - compositie no 27- 1 kopen? Bied vanaf 65!

Geerhard Kuipers - compositie no 27- 1

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geerhard Kuipers - compositie no 27- H kopen? Bied vanaf 65!

Geerhard Kuipers - compositie no 27- H

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst