5. Jacobus Petrus Cornelis van Os

Jacobus Petrus Cornelis van Os (1869-1944)

1 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Jacobus Petrus Cornelis van Os werd op 19 november 1869 in Amsterdam geboren en overleed op 9 februari 1944 In Bolsward. Hij was getrouwd met de bloemenschilderes Lien Straver.Van Os volgde opleidingen aan de Kunstnijverheidsschool Quellinus te Amsterdam en aan de Rijksnormaalschool voor Teekenonderwijs in Amsterdam. Daarnaast kreeg hij les van onder andere Adrianus Martinus de Groot en van Jan Visser (was ook onderdirecteur van de Teekenschool).Van Os was zowel werkzaam als kunstenaar in Amsterdam als in Bergen, Schoorl en Bolsward.Naast schilder en tekenaar was hij zeker ook kopiist. Van hem zijn zowel genre en figuratieve stukken, portretten, landschappen, stillevens als stadsgezichten bekend.Hij was lid van het Genootschap van beeldende kunstenaars 'Kunst zij ons doel' in Haarlem.

Jacobus Petrus Cornelis van Os - GEZICHT OP EGMOND AAN ZEE kopen? Bied vanaf 60!

Jacobus Petrus Cornelis van Os - GEZICHT OP EGMOND AAN ZEE

Geplaatst dooreppie

Eindtijd23-07-2021 om 21:29

Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst