5. Jan Burssens

Jan Burssens (1925-2002)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Jan BURSSENS (Mechelen 1925 - Merendree 2002)

Belgisch

Jan Burssens - inkt en pastel op papier, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 300!

Jan Burssens - inkt en pastel op papier, handgesigneerd en ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doormodernart

Eindtijd07-08-2021 om 20:52

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst