5. Joseph Franz Goez

Joseph Franz Goez (1754-1815)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Josef Franz GOEZ (Hermannstadt 1754 - Regensburg 1815)

Duits Oostenrijks Roemeens

Joseph Franz Goez - R Brichet sculpt Jeanot (Jongeman met Hoed met bloemen) kopen? Bied vanaf 25!

Joseph Franz Goez - R Brichet sculpt Jeanot (Jongeman met Hoed met bloemen)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd29-01-2021 om 21:00

Jaartal1784
TechniekEts
Afmetingen22.5 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst