5. Man Ray

Man Ray (1890-1976)

14 aangeboden items / 31 verkochte items

FA. (33 x Favoriet)

Man RAY (Philadelphia, 1890 - Parijs, 1976)

Amerikaans

13 aangeboden items van deze kunstenaar

Man Ray - Ets: La mysticite charnelle de Rene Crevel kopen? Bied vanaf 595!

Man Ray - Ets: La mysticite charnelle de Rene Crevel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen55 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Man Ray - Le Marchand de Couleurs - Originale handsignierte Farblithografie von 1974 kopen? Bied vanaf 590!

Man Ray - Le Marchand de Couleurs - Originale handsignierte Farblithografie von 1974

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Man Ray - Original Fotografie 1930/91, Larmes kopen? Bied vanaf 1200!

Man Ray - Original Fotografie 1930/91, Larmes

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1931
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen19.8 cm x 27.2 cm (h x b)
Man Ray - Alphabet des Adultes - Handsigniert kopen? Bied vanaf 240!

Man Ray - Alphabet des Adultes - Handsigniert

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Man Ray - L'Origine de l'Espèce - Originale handsignierte Farblithografie von 1971 kopen? Bied vanaf 490!

Man Ray - L'Origine de l'Espèce - Originale handsignierte Farblithografie von 1971

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Man Ray - L'Emerveille Merveilleux - Originale handsignierte Farblithographie von 1973 - Sehr kleine Auflage. kopen? Bied vanaf 590!

Man Ray - L'Emerveille Merveilleux - Originale handsignierte Farblithographie von 1973 - Sehr kleine Auflage.

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen63 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Man Ray - Rebus - Originale handsignierte Farblithografie von 1972 kopen? Bied vanaf 590!

Man Ray - Rebus - Originale handsignierte Farblithografie von 1972

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

Geplaatst doorart-ideal

VerzendingInternationaal

TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1945/91, Juliet kopen? Bied vanaf 599!

Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1945/91, Juliet

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1934/91, Echiquier surréaliste kopen? Bied vanaf 499!

Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1934/91, Echiquier surréaliste

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Man Ray - Fotografie aus dem Nachlass 1923/91, Retour à la raison kopen? Bied vanaf 599!

Man Ray - Fotografie aus dem Nachlass 1923/91, Retour à la raison

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Man Ray - L'ceuf et le coquillage, Original Fotografie/Nachlass 1931/91 kopen? Bied vanaf 499!

Man Ray - L'ceuf et le coquillage, Original Fotografie/Nachlass 1931/91

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal

Jaartal1991
Afmetingen27.2 cm x 19.3 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1933/91, Erotique voilée, Meret Opppenheim kopen? Bied vanaf 1100!

Man Ray - Original Fotografie/Nachlass 1933/91, Erotique voilée, Meret Opppenheim

Fotografie

Geplaatst doorspider_woman

VerzendingInternationaal