5. Marjolein van Haasteren

Marjolein van Haasteren (1967)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Marjolein van HAASTEREN (Leiden 1967)

Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst

Geplaatst doordaanj

Eindtijd19-06-2021 om 22:46

Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst