5. Martijn van de Griendt

Martijn van de Griendt (1970)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Martijn van de GRIENDT (Eindhoven 1970)

Martijn van de Griendt - Zeefdruk uit een millennium kalender kopen? Bied vanaf 35!

Martijn van de Griendt - Zeefdruk uit een millennium kalender

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd05-08-2021 om 19:06

Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst