5. Paul Bodifee

Paul Bodifee (1866-1938)

2 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (23 x Favoriet)

Johannes Petrus Paulus 'Paul' BODIFEE (Deventer 29 juni 1866 - aldaar, 23 januari 1938) was een Nederlands kunstschilder en graficus. Hij werkte in een stijl die verwant is aan de Haagse School en werd vooral bekend om zijn landschappen en stadgezichten in Overijssel.

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Paul Bodifee - 9007-6, Boerderij achter de bomen kopen? Bied vanaf 650!

Paul Bodifee - 9007-6, Boerderij achter de bomen

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 19:26

Afmetingen44.5 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Paul Bodifee - A8369, Polderlandschap kopen? Bied vanaf 750!

Paul Bodifee - A8369, Polderlandschap

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd27-06-2021 om 20:30

Afmetingen60 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst