5. Piet Kramer

Piet Kramer (1879-1940)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Piet KRAMER (Vrijenban (Delft) 1879 - 1940)

Schilder, tekenaar en aquarellist

Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht kopen? Bied vanaf 30!

Piet Kramer - Aquarel stadsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:10

TechniekAquarel
Afmetingen33.6 cm x 23.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst