5. Roelf Gerbrands

Roelf Gerbrands (1891-1954)

1 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (9 x Favoriet)

Roelf GERBRANDS (Groningen 1891 - Haarlem 1954)

Gerbrands was een Haarlemse schilder van vooral landschappen en bloemstillevens in een vrij-impressionistische trant. Hij was in zijn tijd ook een bekend kunstnijveraar en maakte onder andere gebrandschilderde ramen. Het werk van Gerbrands is ondermeer in bezit van het Frans Halsmuseum in Haarlem.

Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling kopen? Bied vanaf 50!

Roelf Gerbrands - Ets Bijbelse voorstelling

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 20:12

Jaartal1936
TechniekEts
Afmetingen23.5 cm x 33.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout