5. Sylvia Oudkerk

Sylvia Oudkerk (1943)

3 aangeboden items / 23 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

is lid van de vereniging van zeeschilders en art et amictia exposeerd regelmatig in binnen en buitenland, o.a. usa,finland,taiwan, amsterdam enz. haar werk is gebaseerd op verre reizen, opleiding gehad aan de rietveld academie en de academie voor beeldende kunsten in r,dam.Het atelier is gevestigd op haar varende boot ;de Wilhelmina ,daar werkt en woont ze op in amsterdam

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Sylvia Oudkerk - De slager in Lanzou | kleurenets (ingelijst) kopen? Bied vanaf 40!

Sylvia Oudkerk - De slager in Lanzou | kleurenets (ingelijst)

Geplaatst doortakamine

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61.5 cm x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel kopen? Bied vanaf 30!

Sylvia Oudkerk - Pentekening/Aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen25 cm x 37.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Sylvia Oudkerk - Kleurenets, Domenica - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Sylvia Oudkerk - Kleurenets, Domenica - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeesterCollecties

TechniekEts
Afmetingen61.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst