5. Ton Meyer

Ton Meyer (1892-1984)

3 aangeboden items / 24 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Ton MEYER (Leiden 1892 - Driebergen-Rijsenburg 1984)

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen kopen? Bied vanaf 50!

Ton Meyer - C5056-2, Rijden met paard en wagen

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen34.5 cm x 48.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ton Meyer - C5056-4, Bloemstilleven met fruit kopen? Bied vanaf 150!

Ton Meyer - C5056-4, Bloemstilleven met fruit

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!

Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal1932
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout