Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd

Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!Ton Meyer - 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd kopen? Bied vanaf 29!
  • Ton Meyer (1892-1984)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1932
TechniekLitho
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen32 x 42 cm (h x b)
Passe-partout50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Grote, scherpe zachtrode Lithografie "het dorp Kanne te Zuid Limburg" in 1932 gemaakt door de veelzijdige kunstenaar Ton Meyer.

  • Ton Meijer groeide op in Enschede en volgde vanaf 1909 in Amsterdam een opleiding tot decoratieschilder aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid (1909-1913). Daarna koos hij voor de vrije schilderkunst. Van 1920 tot 1924 woonde hij in Limburg, waar de natuur en de verstilde dorpjes rond Maastricht de belangrijkste inspiratiebron voor zijn impressionisme vormden. Aansluitend trok hij naar Amsterdam. Zijn verblijf in de hoofdstad wisselde hij af met lange reizen door Frankrijk en Spanje, waar zijn werk invloed onderging van het zuidelijke licht en de lijn van het landschap. In 1940 betrok Meijer het huis Sarphatipark 42, dat hij deelde met Else Berg en Mommie Schwarz waar hij goed bevriend mee raakte.
Grote Litrhografie - weinig zichtbare onregelmatigheden. In passe partout.
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00

Starttijd4-7-2021 om 20:24
Eindtijd5-9-2021 om 21:10
Openingsbod € 29
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland