5. Tony Cragg

Tony Cragg (1949)

3 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Tony CRAGG (Liverpool 1949)

Engels Duits

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Tony Cragg - Desert kopen? Bied vanaf 300!

Tony Cragg - Desert

Geplaatst doorfwvanhelden

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen34 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tony Cragg - Radierung, handsigniert -Griffelkunst kopen? Bied vanaf 390!

Tony Cragg - Radierung, handsigniert -Griffelkunst

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen20.5 cm x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tony Cragg - Tony Cragg, Radierung, Griffelkunst, handsigniert kopen? Bied vanaf 390!

Tony Cragg - Tony Cragg, Radierung, Griffelkunst, handsigniert

Geplaatst doorwilliputz1

VerzendingInternationaal

Jaartal1994
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst