5. Toon Pluymers

Toon Pluymers (1910-1967)

2 aangeboden items / 22 verkochte items

FA. (11 x Favoriet)

Anthonie 'Toon' Pluymers leefde van 1910 tot 1967.De van oorsprong Zeeuwse schilder woonde vanaf 1938 in Amsterdam. Hier volgde hij eerst de Opleiding Tekenleraren om zich als vrij kunstenaar te bekwamen, studeerde hij later ook aan het Hoger Instituut in Antwerpen.Hij was o.a. lid van de kunstenaarsverenigingen 'De Onafhankelijken', 'De Brug' en 'St Lucas'.

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Toon Pluymers - Het model in de tekenklas - Ets kopen? Bied vanaf 40!

Toon Pluymers - Het model in de tekenklas - Ets

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd08-08-2021 om 21:15

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Toon Pluymers - Wagenhuis - Ets kopen? Bied vanaf 50!

Toon Pluymers - Wagenhuis - Ets

Geplaatst doorlenteman

Eindtijd01-08-2021 om 21:34

TechniekEts
Afmetingen29 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst