5. Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (1874-1950)

1 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Wijnand Otto Jan NIEUWENKAMP (Amsterdam 1874 - San Domenico di Fiesole 1950)

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - 2 houtsneden “Enkhuizen” & “Medemblik” kopen? Bied vanaf 45!

Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp - 2 houtsneden “Enkhuizen” & “Medemblik”

Geplaatst doorKunstPuttertje

Eindtijd30-06-2021 om 19:58

Jaartal1900
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst