5. Willem van Nieuwenhoven

Willem van Nieuwenhoven (1879-1973)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Willem van NIEUWENHOVEN (Rotterdam 1879 - 1973 Laren)

Graficus, schilder, tekenaar, aquarellist en miniatuurschilder

Willem van Nieuwenhoven - 6026, Boer rustend in land bij korenschoven kopen? Bied vanaf 450!

Willem van Nieuwenhoven - 6026, Boer rustend in land bij korenschoven

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd06-06-2021 om 19:45

Afmetingen53 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst