Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door de graficus Charles Donker, getiteld 'Vossegat 2', oplage 50, in passepartout, ingelijst.
Niet gedateerd. Titel in de gravure middenonder. Met potlood genummerd '2/50' linksonder, gesigneerd 'Charles Donker' rechtsonder.
Beeldmaat: 36,5 x 27,5 cm, bladmaat: 44,4 x 32 cm, lijstmaat: 51 x 41 cm.
In zeer goede staat, in witte aluminium wissellijst, met glas.
Verzending is mogelijk, goed verpakt en aangetekend, maar risico op glasbreuk is voor de koper. Anders ophalen in Breda.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 9-10-2017 om 13:46 |
Eindtijd | 23-10-2017 om 14:01 |