Jopie Huisman - Kleurengiclee :: ROODBAAIEN HEMD op BLAUWE DEUR
Roberto Matta - Zonder Titel - Litho - nr. 176/300 - Ingelijst 57 x 75 cm
Albert Reinier Jansen - Gouache
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Jon Marten. Nummer: 21/50. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b66 cm. Afmetingen werk: H41,5 x b53cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 22:27 |
Eindtijd | 18-1-2018 om 20:27 |