Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho van Kees Buurman. Titel: Mensbeest. Jaar: 1964 (december). Nummer: Epr. d'artiste. Het werk is linksonder gesigneerd en gedateerd (12/64), met potlood, door de kunstenaar. Afmetingen blad: H51 x b33,5 cm. Afmetingen voorstelling: H28,5x b21,5 cm. Conditie: in goede staat.
ZZZW
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-12-2017 om 9:14 |
Eindtijd | 20-12-2017 om 21:14 |