Kunstbedrijf
  5. Kunstbedrijf

Kunstbedrijf

Lid sinds 2016 / Arkel, Nederland

449 aangeboden items / 2602 verkochte items

FA. (97 x Favoriet)
449 aangeboden items door deze verkoper
Anya Janssen - Displaced kopen? Bied vanaf 85!
Anya Janssen - DisplacedGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eric Toebosch - Als een hond omvalt kopen? Bied vanaf 35!
Eric Toebosch - Als een hond omvaltGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1997
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Mensinga - Vliegensvlug kopen? Bied vanaf 25!
Jan Mensinga - VliegensvlugGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Billha Zussman - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 25!
Billha Zussman - BloemenprachtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Rein Dool - onbekende titel kopen? Bied vanaf 45!
Rein Dool - onbekende titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen60 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Kuiper - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Alfred Lob - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 1!
Alfred Lob - Lot van twee werkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1956
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Humair - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Daniel Humair - prent 190: zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 15!
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1962
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Yvon de Vries - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Peter Yvon de Vries - zonder titelTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekCollage
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Martine Bakker - De autoband II kopen? Bied vanaf 15!
Martine Bakker - De autoband IITekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1971
TechniekAquarel
Afmetingen10 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk) kopen? Bied vanaf 15!
Guy Van Assche - lot van 2: De arme en rijke wereld (unicaat en de druk)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekPotlood
Afmetingen24 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marijke Verhoef - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Marijke Verhoef - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1995
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tom Waakop Reijers - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Tom Waakop Reijers - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Jacobs - zonder titel C kopen? Bied vanaf 75!
Geert Jacobs - zonder titel CTekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2008
TechniekGouache
Afmetingen43 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden) kopen? Bied vanaf 35!
Waalko Jans Dingemans (sr.) - zonder titel (stadhuistoren Leiden)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen25 cm x 14.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Cor Otte - nummer 36 kopen? Bied vanaf 36!
Cor Otte - nummer 36Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IV kopen? Bied vanaf 45!
Ad Gerritsen - Wordt vervolgd IVGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2003
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Wessel Couzijn - proefdruk kopen? Bied vanaf 95!
Wessel Couzijn - proefdrukGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen52 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adrien Holy - Havenarbeid kopen? Bied vanaf 45!
Adrien Holy - HavenarbeidGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokken kopen? Bied vanaf 5!
Hermien van Herpt - mihotauromachie VII brokkenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1986
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Rijsewijk - Holland (molen) kopen? Bied vanaf 45!
Jan van Rijsewijk - Holland (molen)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekEts
Afmetingen38 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Montyn - Verschijning II kopen? Bied vanaf 65!
Jan Montyn - Verschijning IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2009
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Lukie de Bree - zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Lukie de Bree - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1989
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Nico Vrielink - zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
Afmetingen39 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Egill Jacobsen - zonder titel maar met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekLitho
Afmetingen106 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - kass/meridan kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - kass/meridanGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen50 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - OUVERTURE SUR L,ETE kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - OUVERTURE SUR L,ETEGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - zelfportret in atelier in Parijs kopen? Bied vanaf 35!
Corneille - zelfportret in atelier in ParijsFotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1984
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen49 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - sans titre kopen? Bied vanaf 295!
Corneille - sans titreGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Naakt met roos kopen? Bied vanaf 285!
Corneille - Naakt met roosGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1981
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaag kopen? Bied vanaf 95!
Shinkichi Tajiri - Liefdesknoop I met waslaagGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days) kopen? Bied vanaf 265!
Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekLitho
Afmetingen85 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Tantrika II met lijst! kopen? Bied vanaf 675!
Karel Appel - Tantrika II met lijst!Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen102 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst