5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 75 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1981 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1981
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets - 1975 kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets - 1975
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Cees Kortlang - Portret kopen? Bied vanaf 300!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Portret
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Armando - Giclee op linnen: Gestalt (groot werk) kopen? Bied vanaf 275!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee op linnen: Gestalt (groot werk)
Techniek Giclée
Afmetingen 127 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Jan Montyn - ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!) kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ets: Pour la femme - 1972 (oplage slechts 15 stuks!)
Techniek Ets
Afmetingen 49.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Wout van Heusden - Ets: decorontwerp voor mensen zonder wereld kopen? Bied vanaf 55!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands Ets: decorontwerp voor mensen zonder wereld
Techniek Ets
Afmetingen 54.5 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Armando - Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!) kopen? Bied vanaf 169!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee: Damals - 2015 (laatste exemplaar!)
Techniek Giclée
Afmetingen 55 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Jan Montyn - Ets: Tresor - 1971 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Tresor - 1971
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 115
Direct kopen
Afmetingen 108.5 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Corneille - Sans Titre kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Sans Titre
Techniek Litho
Afmetingen 71 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Corneille - Le Divan Blue kopen? Bied vanaf 700!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Divan Blue
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Jan Montyn - Les cités des humains 1965 kopen? Bied vanaf 110!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Les cités des humains 1965
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 37 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Corneille - Koppel met vogel, 1997 kopen? Bied vanaf 600!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Koppel met vogel, 1997
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Ommagio à Roma - 1983 kopen? Bied vanaf 825!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ommagio à Roma - 1983
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Anton Heyboer - kippen kopen? Bied vanaf 495!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands kippen
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jan Cremer - Tears of Kennedy's Coffin Nr.II kopen? Bied vanaf 215!
Jan Cremer (1940) Nederlands Tears of Kennedy's Coffin Nr.II
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 215
Direct kopen
Wim Motz - Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Frans de Jong - A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk kopen? Bied vanaf 38!
Frans de Jong (1921-2010) Nederlands A dirty mind is a joy forever - Sjabloondruk
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 50 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - onbekend (abstracte compositie) kopen? Bied vanaf 250!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands onbekend (abstracte compositie)
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 90.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Kees van Bohemen - geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Kees van Bohemen - er is geen titel kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands er is geen titel
Afmetingen 91 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Afmetingen 55 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Corneille - Oiseau né du paysage I kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Oiseau né du paysage I
Afmetingen 80 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Eugène Brands - House at sunset kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands House at sunset
Techniek Litho
Afmetingen 37.5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Eugène Brands - Landscape at night kopen? Bied vanaf 225!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Landscape at night
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Lucebert - AP7- artist against apartheid kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert (1924-1994) Nederlands AP7- artist against apartheid
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Corneille - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel maar met lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 72.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 82.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Corneille - Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk (mooi ingelijst)
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 29.5 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen