Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Ben Deiman - Foto, Serendipity I - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door de graficus en kunstschilder Arie Kater.
Voorstelling van een gezelschap met een dame en heren in smoking.
Losbladig, beeldmaat 27x19, bladmaat 33x22
Gesigneerd r.o. in de plaat 'Kater'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 22-6-2014 om 22:40 |
Eindtijd | 29-6-2014 om 22:40 |