14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Litho door de graficus en kunstschilder Arie Kater.
Voorstelling van een gezelschap met een dame en heren in smoking.
Losbladig, beeldmaat 27x19, bladmaat 33x22
Gesigneerd r.o. in de plaat 'Kater'
Authenticiteit gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 22-6-2014 om 22:40 |
Eindtijd | 29-6-2014 om 22:40 |