Armando - compositie in blauw - Verkocht

Armando - compositie in blauw kopen? Bied vanaf 1!
Armando - compositie in blauw kopen? Bied vanaf 1!Armando - compositie in blauw kopen? Bied vanaf 1!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bladmaat is 61 bij 44 cm. Afmeting van de afbeelding is 48 bij 32,5 cm. Middenboven een onopvallend knikje in het blad, verder in goede staat. Niet ingelijst. Linksonder met de hand genummerd E.A. en rechtsonder met de hand gesigneerd.

Zie omschrijving.

Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-07-2022 om 12:25
Eindtijd:11-08-2022 om 22:07
Biedingen (14)
list53
09 aug. / 11:39
€ 70
Weter1969
09 aug. / 11:39
€ 60
list53
09 aug. / 11:39
€ 50
Weter1969
09 aug. / 11:39
€ 45
list53
09 aug. / 11:39
€ 40
Weter1969
09 aug. / 11:39
€ 35
list53
09 aug. / 11:38
€ 30
Weter1969
09 aug. / 11:38
€ 25
list53
03 aug. / 13:17
€ 20
jdp
30 jul. / 17:55
€ 15
Peebee1504
30 jul. / 13:36
€ 10
VANWA1971
29 jul. / 11:27
€ 5
jdp
28 jul. / 22:13
€ 3
Artouz
28 jul. / 14:10
€ 1