Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven.
Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Giclée |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zie omschrijving. | |
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 28-7-2022 om 12:25 |
Eindtijd | 11-8-2022 om 22:07 |